Prečo práve Fanola Fiber Fix Bond Shampoo N.4 350 ml?

Fanola Fiber Fix Bond Shampoo N.4 je šampón, ktorý je určený na regeneráciu a posilnenie vlasov. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré obnovujú štruktúru vlasových väzieb a predchádzajú ich lámaniu. Tento šampón je vhodný pre vlasy po chemickom ošetrení alebo poškodené teplom zo stylingových prístrojov. Vďaka objemu 350 ml je produkt dostatočne veľký na dlhodobé používanie. Fanola Fiber Fix Bond Shampoo N.4 je obľúbený medzi profesionálmi v oblasti starostlivosti o vlasy vďaka svojim obnovujúcim vlastnostiam a jemnému čisteniu.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obnovuje a posilňuje vlasové väzby,
  • prevencia lámavosti vlasov,
  • vhodný pre poškodené vlasy,
  • profesionálna kvalita,
  • jemné čistenie.

Ako použiť Fanola Fiber Fix Bond Shampoo N.4 350 ml?

Aplikujte Fanola Fiber Fix Bond Shampoo N.4 na vlhké vlasy, jemne vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov, potom dôkladne opláchnite teplou vodou.

Zloženie Fanola Fiber Fix Bond Shampoo N.4 350 ml

Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, MIPA-lauryl sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Parfém (Fragrance), Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Propylén Glycol, Pisum sativum (Pea) Peptide, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.