Prečo práve Goldwell Evolution Neutral Wave Set 0?

Dosiahnite krásne, prirodzené a dlhotrvajúce vlny so setom na tvarovanie vlasov Goldwell Evolution Neutral Wave Set 0. Set je vytvorený technológiou Neutral, ktorá pôsobí v neutrálnom rozmedzí pH, čo zaisťuje vynikajúcu šetrnosť k štruktúre vlasov a vysoko spoľahlivé výsledky. Tento set vytvára rovnomerné vlny od korienkov ku končekom vlasov a zaisťuje optimálne zachovanie farby. Cenné lipidy navyše chránia a ošetrujú vlasy počas celého procesu vlnenia a vyživujú a zanechajú vlasy zdravé a vyživené. Prípravok je tiež vhodný pre až 50% melír.

Jedinečné vlastnosti:

  • Zaisťuje vynikajúcu šetrnosť k štruktúre vlasov,
  • vytvára rovnomerné vlny od korienkov ku končekom vlasov,
  • zaisťuje optimálne zachovanie farby,
  • chráni a ošetruje vlasy počas celého procesu vlnenia.

Ako použiť Goldwell Evolution Neutral Wave Set 0?

Pred použitím výrobku vykonajte test prameňov. Zmiešajte trvalú onduláciu a neutralizátor podľa pokynov na obale. Naneste roztok na vlasy a dbajte na rovnomerné nasýtenie. Spracujte podľa pokynov na obale. Dôkladne opláchnite vlasy a naneste Inter Fluid (ak používate Perm-Set 2). Znovu opláchnite vlasy a upravte ich podľa potreby.

Upozornenie:

  • Set na tvarovanie vlasov je určený na použitie výhradne v kaderníckych salónoch.
  • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
  • Zabráňte kontaktu s očami, pri zasiahnutí ich vypláchnite vodou a vyhľadajte lekára.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.