Prečo práve Goldwell Evolution Set 80 + 100 + 30 ml?
Túžite po nádherných vlnitých vlasoch plných objemu? Trvalá ondulácia od profesionálnej značky Goldwell dodá vašim vlasom prirodzene krásne vlny plné žiarivého lesku. Trvalá ondulácia Goldwell Evolution je vysoko účinná, ale zato veľmi šetrná k vlasom.

Trvalá obsahuje vyživujúce lipidy, ktoré chránia a regenerujú vlasové vlákno už počas trvalenia. Self-Balancing System vytvára rovnomerné kadere a chráni vlasy proti poškodeniu.

Dodajte svojim vlasom krásne pružné vlny s bohatým objemom, s ktorými sa budete cítiť ako bohyňa.

Typ 1s - pre farbené a melírované vlasy do 30%

Typ 2 - pre farbené a melírované vlasy do 50%

Typ 2s - pre svetlo farbené vlasy alebo zosvetlené vlasy do 50%

Čo obsahuje táto sada:

1x ondulačný lotion 80 ml
1x ustaľovač 100 ml
1x Inter-fluid 30 ml
1x pár rukavíc
1x návod na použitie
Jedinečné vlastnosti:
 • Zaistí dlhotrvajúce vlnité vlasy,
 • chráni vlasy proti poškodeniu,
 • obsahuje vyživujúce lipidy,
 • pH neutrálne,
 • zaistí spoľahlivý výsledok,
 • veľmi šetrná k vlasom.
Ako použiť Goldwell Evolution Set 80 + 100 + 30 ml?
Použitie lotion trvalé:

Príprava: Vlasy umyte šampónom a následne jemne vysušte uterákom. Aplikujte Goldwell Pre-Curl ochranu pórovitých miest vlasov a pre dosiahnutie vyváženejších vlnitých výsledkov. Vyfénujte podľa požadovaného zvlnenia vlasov.

Aktivácia Lotion trvalé: Odstráňte viečko fľaše. Fľašu niekoľkokrát otočte hore dnom. Nepretrepávajte.

Aplikácia Lotion trvalé: Naneste na natočené vlasy, začnite od zátylku. Prebytočné kvapky odstráňte navlhčenou vatou. Na vlasoch nechajte pôsobiť 5-20 minút, podľa typu vlasov. Potom z vlasov dôkladne vymyte po dobu aspoň 3 minút. Potom vlasy vysušte uterákom.

Použitie Inter-fluidu:

Fluid aplikujte do zvlnených vlasov. Nechajte pôsobiť 3 minúty a neoplachujte.Nadbytočnú vlhkosť vysušte uterákom alebo papierovým obrúskom.

Použitie ustaľovača:

Ustaľovač použite na vlasy buď priamo z fľaše alebo aplikačnou hubkou. Aplikujte cca 2/3 ustaľovača na zvlnené vlasy a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom natáčky opatrne zložte a použite zvyšok ustaľovača. Nechajte pôsobiť ďalších 5 minút a dôkladne vymyte.
Upozornenie:
 • Určené výhradne pre profesionálne použitie.
 • Obsahuje peroxid vodíka.
 • Zabráňte styku s očami.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Používajte ochranné rukavice.
Zloženie Goldwell Evolution Set 80 + 100 + 30 ml
Zloženie Goldwell Waving Lotion 80 ml

Aqua, Ammonium Thioglycolate, Ammonium Bicarbonate, Thiolactic Acid, Izopropyl Alcohol, Ethoxydiglycol, Ammonium Hydroxide, Glycine, PEG-35 Castor Oil, Oleth-20, Hexylene Glycol, polyquaternium-16, Alcohol Denat., Amodimethicone, Etidronic Acid, Cetrimonium Cloride, Styrene / VP Copolymer, polysilicon-9, C11-15 Pareth-7, Bis-Methoxypropyl amidy Isodocosane, Laureth-9, Glycerín, Trideceth-12, Acetic Acid, Dimethicone, Polysorbate 65, Silica Dimethicone Silylate, Methylcellulose, Sulfuric Acid, Phenoxyethanol , Parfum.

Zloženie Goldwell Neutraliser 100 ml

Water, Hydrogen Peroxide, Propylene Glycol, Coco-Betaín, polyquaternium-35, Amodimethicone, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-5 Cocamide, Phosporic Acid, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Siódium Chloride, Glycerín, Trideceth-12, Acetaminophen , Acetoc Acid, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Parfum.

Zloženie Goldwell Inter-Fluid 30 ml:

Aqua, Magnesium Sulfate, Citric Acid, Ammonium Hydroxide, Hydrogen Peroxide, PEG-35 Castor Oil, Laureth-23, Polysorbate 80, Etidronic Acid, Sodium Cocoamphoacetate, polyquaternium-16, ascorbic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Chloride, Acetaminophen, tocopheryl Acetate, ubiquinónu.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.