Prečo práve Goldwell System End Paper?
Ochráňte svoje končeky vlasov pred trvalou onduláciou. Ochranné papieriky na trvalú Goldwell System End Paper chránia končeky vlasov pred nadmerným poškodením. Jedno balenie obsahuje 500 kusov ochranných papierikov.
Ako použiť Goldwell System End Paper?
Papierikmi jednoducho obaľte končeky vlasov. Po aplikácii trvalej, papieriky z končekov vlasov zložte a vlasy opláchnite vodou. Ďalej pokračujte bežným postupom pri trvalej ondulácii.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.