Prečo práve Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment 150 ml?
Dodajte svojej trvalej optimálnu ochranu a starostlivosť s prípravkom na vlasy Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment. Starostlivosť pred trvalou onduláciou chráni poškodené vlasové partie a reguluje zvlňujúcu reakciu. Zlepšuje vzhľad vĺn a kučier od korienkov až po končeky. Zaručuje rovnomerný výsledok trvalého tvarovania.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vyrovnáva vlasovú štruktúru,
  • chráni vlasy pred poškodením,
  • reguluje zvlnenie vlasov,
  • vhodné pre skôr zvlnené vlasy,
  • zlepšuje vzhľad vĺn a kučier.
Odporúčame
Ako použiť Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment 150 ml?
Pred natočením vlasov nastriekajte na umyté, uterákom vysušené vlasy. Následne aplikujte trvalú.
Zloženie Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment 150 ml
Aqua, Amodimethicone, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Isoceteth-20, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-6, Citric Acid, Mineral Oil, Paraffiunum Liquidum, Ammonium Hydroxide, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Ethylparaben, Sorbic Acid, Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.