Prečo práve Kléral System Argan & Shea Butter Shampoo 500 ml + Conditioner 500 ml?

Urobte radosť svojim blízkym alebo sebe s kozmetickou darčekovou sadou Kléral System.Darčeková sada obsahuje šampón a kondicionér s obsahom arganového oleja a bambuckého masla. Vaše vlasy vyživí od korienkov po končeky, zacelí rozštiepené končeky vlasov a hĺbkovo vlasy posilní a dodá im stratenú vitalitu.Arganový olej sa považuje za jeden z najvzácnejších olejov celého sveta. Pre svoje vyživujúce vlastnosti sa nazýva tekutým či marockým zlatom. Pochádza zo severnej Afriky a vďaka svojim priaznivým účinkom na vlasy a pokožku je používaný po stáročia. Obsahuje vysoký podiel mastných kyselín, vitamínov a antioxidačných zložiek. Má silné regeneračné a vyživujúce účinky, obnovuje suché, vysušené a poškodené vlasy. Pri pravidelnej starostlivosti budú vaše vlasy vyzerať oveľa zdravšie a zároveň budú žiarivo lesklé.Bambucké maslo nazývané tiež Shea alebo Karité sa získava z orechov rastúcich na vysokých zelených stromoch v oblasti tropickej Afriky. Bambucké maslo je ideálnym pomocníkom v starostlivosti o suché, rozštiepené a zničené vlasy. Dodáva vlasom zdravý lesk, prirodzenú hydratáciu a zdravý vzhľad.Vlastnosti:
  • Regeneruje a vyživuje

  • hydratuje a zanecháva vlasy hebké

  • dodáva žiarivý lesk

  • eliminuje štiepeniu končekov

  • vhodné pre suché a poškodené vlasyPoužitie:Šampón nanášajte na mokré vlasy, jemne napeňte a potom dôkladne z vlasov opláchnite.Kondicioonér nanášajte do šampónom umytých vlasov, nechajte krátko pôsobiť a potom zmyte.


Kléral System je talianska kozmetická spoločnosť založená v roku 1968 v Turíne. Ponúka kvalitné profesionálne produkty, ktoré získali v Taliansku hneď niekoľko ocenení. Skutočná profesionálná starostlivosť v niekoľkých radoch je určená pre rôzne typy vlasov, vlasovú pokožku a vlasové anomálie ako sú lupiny alebo citlivá pokožka hlavy. Výnimočná rovnováha extraktov z bylín a ďalších účinných látok ponúkajú profesionálnu starostlivosť, ktorá je určená aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Prípravky Kléral System obsahujú veľmi kvalitné a čisté komponenty, ktoré nie sú testované na zvieratách. Navyše rešpektujú životné prostredie a používajú recyklovateľné obaly. Iste budete poznať minimálne ich kultový čierny gél na vlasy, ktorý si zamiloval nie jeden muž trpiaci prešedivením vlasov - vlasy tento čierny gél zafarbí a šediny nebudú vidieť!