Prečo práve Kléral System Gold Elixir 100 ml?
Dodajte svojim vlasom ochranu a starostlivosť s unikátnym regeneračným sérom na vlasy Kléral System Gold Elixir. Regeneračné sérum zaistí vlasom ochranu a kontrolu pri tepelnom stylingu vlasov a hĺbkovo vlasy posilňuje a vyživuje. Už žiadne rozštiepené končeky a poškodené unavené vlasy bez lesku. S týmto sérom budú vaše vlasy vyzerať mladšie, zdravšie a budú žiarivo lesklé a plné sily.

Olej z ľanových semienok: Má vysoko regeneračný účinok. Obnovuje štruktúru poškodeného vlasového vlákna, zaceľuje rozštiepené končeky a chráni suchú pokožku hlavy pred tvorbou suchých lupín.
Jedinečné vlastnosti:
  • Obnovuje vitalitu a zdravý vzhľad vlasov,
  • zabraňuje štiepeniu končekov,
  • hĺbkovo vlasy vyživuje,
  • má anti-age efekt,
  • dodáva vlasom vysoký lesk,
  • chráni vlasy pred tepelným stylingom.
Ako použiť Kléral System Gold Elixir 100 ml?
Kvapku regeneračného séra Kléral System Gold Elixir aplikujte končekmi prstov do mokrých alebo suchých vlasov a jemne votrite. Vlasy potom neoplachujte a upravte podľa vlastnej potreby.
Zloženie:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Linum Usitatissimum Seed Oil, Parfum.
Kléral System je talianska kozmetická spoločnosť založená v roku 1968 v Turíne. Ponúka kvalitné profesionálne produkty, ktoré získali v Taliansku hneď niekoľko ocenení. Skutočná profesionálná starostlivosť v niekoľkých radoch je určená pre rôzne typy vlasov, vlasovú pokožku a vlasové anomálie ako sú lupiny alebo citlivá pokožka hlavy. Výnimočná rovnováha extraktov z bylín a ďalších účinných látok ponúkajú profesionálnu starostlivosť, ktorá je určená aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Prípravky Kléral System obsahujú veľmi kvalitné a čisté komponenty, ktoré nie sú testované na zvieratách. Navyše rešpektujú životné prostredie a používajú recyklovateľné obaly. Iste budete poznať minimálne ich kultový čierny gél na vlasy, ktorý si zamiloval nie jeden muž trpiaci prešedivením vlasov - vlasy tento čierny gél zafarbí a šediny nebudú vidieť!