Prečo práve Natucain Brow Serum Growth Activator 6,2 ml?
Zdôraznite svoj vzhľad plným a hustým obočím. Unikátna značka Natucain prináša úplne prírodné riešenie, vďaka spojeniu vedy a prírody napomáha sérum prirodzenej obnovy vášho obočia, aby bolo husté a objemné.

Prírodné sérum pre rast obočia Natucain Brow Serum Growth Activator prirodzene podporuje rast vášho obočia priamo pri korienkoch a umožňuje predĺženie rastovej fázy, vďaka tomu spomaľuje ich vypadávanie a rednutie. Sérum obsahuje zložky, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov, nemá žiadne vedľajšie účinky a prvé výsledky je možné pozorovať už po 6-8 týždňoch. Stylingová kefka umožňuje jednoduchú aplikáciu, kedy pri nanášaní séra obočie ľahko upravíte do požadovaného tvaru.

Prelomový komplex čisto prírodného pôvodu MKMS24 založený na patentovanej technológii kmeňových buniek z bambusu, tymiánu a šošovky, stimuluje rast chĺpkov priamo pri korienkoch a zároveň ich vyživuje, regeneruje a obnovuje ich zdravý vzhľad. Pre krásne a zdravé obočie, ktoré podčiarkne a zvýrazní vašu prirodzenú krásu. Zložením vhodné aj pre vegánov.

MKMS24: Patentovaná aktívna zložka, získaná pomocou technológie kmeňových buniek z výťažkov z bambusu, tymiánu a šošovky. Stimuluje rast chĺpkov priamo pri korienkoch obočia a poskytuje im všetky základné živiny, ktoré potrebujú k rýchlemu a silnému rastu. Výsledkom je plnšie, hustejšie a silnejšie obočie.
Jedinečné vlastnosti:
  • Prírodné sérum pre rast obočia,
  • až o 54% silnejšie obočie,
  • stimuluje rast chĺpkov priamo pri korienkoch,
  • vyživuje a regeneruje,
  • nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky,
  • jednoduchá aplikácia pomocou stylingovej kefky,
  • rastový a stylingový efekt,
  • bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov,
  • zložením vhodný aj pre vegánov,
  • vhodné pre mužov aj ženy.
Ako použiť Natucain Brow Serum Growth Activator 6,2 ml?
Sérum Natucain Brow Serum Growth Activator aplikujte na čisté, suché a odmastené obočie. Prebytočné sérum zotrite kefkou. Neoplachujte a nechajte sérum úplne absorbovať. Potom pokračujte vo svojej bežnej kozmetickej rutine, ako je aplikácia ceruzky na obočie.

Pre rýchlejšie výsledky používajte sérum 2x denne (ráno a večer) počas prvých 6-8 týždňov. Potom aplikujte raz denne.
Zloženie Natucain Brow Serum Growth Activator 6,2 ml
Aqua (Water) – Alcohol – Triethyl Citrate – Xanthan Gum – Glycerin – Citric Acid – Bambusa Vulgaris (Bamboo) Leaf Extract - Thymus Vulgaris (Thyme) Extract - Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract - Cicer Arietinum (Chickpea) Seed Extract - Origanum Vulgare (Oregano) Extract – Ocimum Basilicum (Basil) Leaf Extract - Glycine Max (Soybean) Seed Extract - Pisum Sativum (Pea) Extract - Potassium Sorbate – Sodium Benzoate – Parfum (Fragrance) – Limonene – Linalool – Geraniol - Citral –– Citronellol – Eugenol – Farnesol

Zdôraznite svoj vzhľad a podporte rast vlasov, obočia alebo mihalníc. Unikátna značka Natucain prináša úplne prírodné riešenie problému vypadávania vlasov, obočia či mihalníc. Spojením vedy a prírody umožňuje patentovaná technológia MKMS24 prirodzenú obnovu vlasov, obočia a mihalníc znižuje ich vypadávanie a zlepšuje ich celkovú vitalitu. Produkty sú vegánske, obsahujú zložky, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov, nemajú žiadne vedľajšie účinky a sú vhodné pre ženy aj mužov.