Prečo práve Natucain MKMS24 Hair Activator 100 ml?
Zastavte vypadávanie vlasov a zlepšite celkovú vitalitu rednúcich vlasov. Unikátna značka Natucain prináša úplne prírodné riešenie problému vypadávania vlasov. Spojením vedy a prírody umožňuje tonikum prirodzenú obnovu vlasov, znižuje vypadávanie vlasov o 90% a zlepšuje ich rast o 93%.

Prírodné tonikum na podporu rastu vlasov Natucain MKMS24 Hair Activator stimuluje vlasy pri korienkoch a umožňuje predĺženie rastovej fázy vlasov, vďaka tomu spomaľuje ich vypadávanie a rednutie. Tonikum obsahuje zložky, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov, nemá žiadne vedľajšie účinky a prvé výsledky je možné pozorovať už po 6-8 týždňoch.

Prelomový komplex čisto prírodného pôvodu MKMS24 založený na technológii kmeňových buniek z bambusu, tymiánu a šošovky, znižuje vypadávanie vlasov, podporuje rast nových vlasov a zároveň vlasy vyživuje, regeneruje a obnovuje ich zdravý vzhľad. Objavte svet krásnych a zdravých vlasov a získajte späť stratenú sebadôveru. Vhodné pre všetky typy vlasov, pre ženy aj mužov. Tonikum nie je testovaný na zvieratách a zložením je vhodný aj pre vegánov.

MKMS24: Patentovaná aktívna zložka, získaná pomocou technológie kmeňových buniek z výťažkov z bambusu, tymiánu a šošovky. Stimuluje rast vlasov priamo pri korienkoch vlasov a poskytuje vlasom všetky základné živiny, ktoré potrebujú na rýchly a silný rast. Umožňuje predĺžiť anagénnu fázu rastu vlasov a skrátiť telogénnu fázu, v ktorej vlasy bežne vypadávajú. Výsledkom je výrazne menšie vypadávanie vlasov a rýchlejší, efektívnejší a silnejší rast vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
 • Prírodné tonikum na podporu rastu vlasov,
 • znižuje padanie vlasov o 90% a zlepšuje ich rast o 93%,
 • predlžuje rastovú (anagénnu) fázu,
 • skracuje pokojovú (telogénnu) fázu, kedy vlasy vypadávajú,
 • vyživuje a regeneruje vlasové vlákno,
 • vlasy nezaťažuje ani nemastí,
 • nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky,
 • jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovacej trysky,
 • bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov.
Ako použiť Natucain MKMS24 Hair Activator 100 ml?
Tonikum Natucain MKMS24 Hair Activator aplikujte priamo na pokožku do suchých alebo uterákom vysušených vlasov. Neoplachujte. Ak ste aplikovali príliš veľa prípravku, opatrne odstráňte nadbytočné množstvo hrebeňom alebo rukou.

Počas prvého mesiaca používania aplikujte 1 ml (cca 6x stlačenie pumpičky) ráno a večer na miesta postihnuté stratou vlasov.

Počnúc druhým mesiacom aplikujte 1 ml (cca 6x stlačenie pumpičky) iba 1x denne (ráno alebo večer) na miesta postihnuté stratou vlasov.

Balenie s obsahom 100 ml vydrží približne 3 mesiace.
Upozornenie:
 • Nepoužívajte v kombinácii s vlasovými prípravkami obsahujúcimi silikón (napr. šampón).
 • Tonikum aplikujte iba na pokožku hlavy – nepoužívajte na žiadne iné časti tela.
 • Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.
 • Ak sa prípravok dostane do očí, okamžite ich vypláchnite teplou vodou.
Zloženie Natucain MKMS24 Hair Activator 100 ml
Aqua (Water) – Alcohol – Triethyl Citrate – MKMS24-Complex (Bambusa Vulgaris Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Lens Esculenta Seed Extract) – Cicer Arietinum Seed Extract – Glycine Max Seed Extract – Ocimum Sanctum Leaf Extract – Origanum Vulgare Extract – Pisum Sativum Extract – Glycerin – Xanthan Gum – Citric Acid – Linalool – Potassium Sorbate – Sodium Benzoate – Sorbic Acid – Geraniol – Eugenol – Citral – Limonene – Citronellol

Zdôraznite svoj vzhľad a podporte rast vlasov, obočia alebo mihalníc. Unikátna značka Natucain prináša úplne prírodné riešenie problému vypadávania vlasov, obočia či mihalníc. Spojením vedy a prírody umožňuje patentovaná technológia MKMS24 prirodzenú obnovu vlasov, obočia a mihalníc znižuje ich vypadávanie a zlepšuje ich celkovú vitalitu. Produkty sú vegánske, obsahujú zložky, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov, nemajú žiadne vedľajšie účinky a sú vhodné pre ženy aj mužov.