Prečo práve Natucain Lash Serum Growth Activator 3,9 ml?
Zdôraznite svoj vzhľad a podporte rast vašich mihalníc. Unikátna značka Natucain prináša úplne prírodné riešenie, vďaka spojeniu vedy a prírody napomáha sérum prirodzenej obnovy vašich mihalníc, aby boli opäť husté, silné a objemné.

Prírodné sérum pre rast mihalníc Natucain Lash Serum Growth Activator podporuje rast mihalníc priamo pri korienkoch a umožňuje predĺženie rastovej fázy, vďaka tomu spomaľuje ich vypadávanie a rednutie. Sérum obsahuje zložky, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov, nemá žiadne vedľajšie účinky a prvé výsledky je možné pozorovať už po 6-8 týždňoch. Presný štetec umožňuje jednoduchú aplikáciu séra.

Prelomový komplex čisto prírodného pôvodu MKMS24 založený na patentovanej technológii kmeňových buniek z bambusu, tymiánu a šošovky, stimuluje rast mihalníc priamo pri korienkoch a zároveň ich vyživuje, regeneruje a obnovuje ich zdravý vzhľad. Pre krásne, dlhé a husté mihalnice, ktoré podčiarknu a zvýraznia vašu prirodzenú krásu. Zložením vhodné aj pre vegánov.

MKMS24: Patentovaná aktívna zložka, získaná pomocou technológie kmeňových buniek z výťažkov z bambusu, tymiánu a šošovky. Stimuluje rastmihalníc priamo pri korienkoch a poskytuje im všetky základné živiny, ktoré potrebujú na rýchly a silný rast. Výsledkom sú dlhšie, silnejšie a hustejšie mihalnice.
Jedinečné vlastnosti:
  • Prírodné sérum pre rast mihalnic,
  • až o 52% dlhšie mihalnice,
  • stimuluje rast mihalníc priamo pri korienkoch,
  • vyživuje a regeneruje,
  • nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky,
  • jednoduchá aplikácia pomocou presného aplikačného štetca,
  • bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov,
  • zložením vhodný aj pre vegánov,
  • vhodné pre ženy aj mužov.
Ako použiť Natucain Lash Serum Growth Activator 3,9 ml?
Sérum Natucain Lash Serum Growth Activator aplikujte na čistú, suchú a odmastenú líniu mihalníc. Neoplachujte a nechajte sérum úplne absorbovať. Potom pokračujte vo svojej bežnej kozmetickej rutine, ako je aplikácia krémov alebo maskary.

Pre rýchlejšie výsledky používajte sérum 2x denne (ráno a večer) počas prvých 6-8 týždňov. Potom aplikujte raz denne.
Zloženie Natucain Lash Serum Growth Activator 3,9 ml
Aqua (Water) – Alcohol – Triethyl Citrate – Xanthan Gum – Glycerin – Citric Acid – Bambusa Vulgaris (Bamboo) Leaf Extract - Thymus Vulgaris (Thyme) Extract - Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract – Origanum Vulgare (Oregano) Extract – Ocimum Basilicum (Basil) Leaf Extract - Cicer Arietinum (Chickpea) Seed Extract - Glycine Max (Soybean) Seed Extract - Pisum Sativum (Pea) Extract – Sodium Benzoate – Potassium Sorbate

Zdôraznite svoj vzhľad a podporte rast vlasov, obočia alebo mihalníc. Unikátna značka Natucain prináša úplne prírodné riešenie problému vypadávania vlasov, obočia či mihalníc. Spojením vedy a prírody umožňuje patentovaná technológia MKMS24 prirodzenú obnovu vlasov, obočia a mihalníc znižuje ich vypadávanie a zlepšuje ich celkovú vitalitu. Produkty sú vegánske, obsahujú zložky, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, bez obsahu hormónov, parabénov, sulfátov a silikónov, nemajú žiadne vedľajšie účinky a sú vhodné pre ženy aj mužov.