Prečo práve Nioxin Anti-Hair Loss Serum 70 ml?
Zastavte padanie vlasov a podporte zdravý rast nových vlasov. Vlasové sérum Nioxin Anti-Hair Loss Serum znižuje vypadávanie vlasov o 20% iba za 8 týždňov používania, viditeľne posilňuje štruktúru vlasov už po prvej aplikácii a dodáva vlasom zdravým vzhľad.

Sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú a kofeín, ktoré priaznivo pôsobia na rast nových vlasov, pomáhajú dodať vlasom hydratáciu a hustotu a viditeľne zlepšujú kvalitu vlasov. Z jemných vlasov sa stanú silné, odolné vlasy, odolné voči poškodeniu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zamedzuje vypadávaniu vlasov,
  • zvyšuje odolnosť vlasov,
  • dodáva silu a pevnosť,
  • pomáha zvýšiť hustotu vlasov,
  • obsahuje kofeín a kyselinu hyalurónovú,
  • určené pre jemné vlasy s tendenciou vypadávania.
Ako použiť Nioxin Anti-Hair Loss Serum 70 ml?
Sérum nastriekajte priamo na vlasovú pokožku, jemne vmasírujte. Potom už neoplachujte a vlasy upravte podľa potreby.
Zloženie Nioxin Anti-Hair Loss Serum 70 ml
Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Niacinamide, Ca?eine, Sandalore, Parfum/Fragrance, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-35 Castor Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alcohol, Linalool, Tocopherol, Citric Acid.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.