Prečo práve Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask 500 ml?
Stretávate sa s poškodenými, suchými vlasmi, ktorým chýba vitalita, lesk a hebkosť? Dodajte svojim vlasom potrebnú dávku hydratácie a posilnite štruktúru poškodených vlasov s ošetrujúcou maskou na vlasy Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask.

Maska je určená pre všetky typy vlasov, ktoré sú viditeľne oslabené, lámu sa, chýba im lesk a hebkosť. Maska pomáha dodať vlasom tú správnu ochranu a výživu, uľahčuje rozčesávanie vlasov a zanecháva vlasy zamatovo hebké na dotyk. Pri pravidelnom používaní dokáže znížiť až o 97% lámanie končekov.

Na dosiahnutie maximálneho účinku masky je potrebné používať v kombinácii so systémami Nioxin.
Jedinečné vlastnosti:
  • Znižuje poškodenie a lámanie končekov,
  • hydratuje suché vlasy a dodáva im žiarivý lesk,
  • viditeľne posilňuje poškodenú štruktúru vlasov,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • dodáva zamatovú hebkosť,
  • vhodná pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask 500 ml?
Masku na vlasy Nioxín 3D Intensive Deep Protect Density Mask používajte na umyté, uterákom vysušené dĺžky vlasov, nechajte pôsobiť 5 minút a potom vždy starostlivo opláchnite vodou. Masku používajte 1x za tri umývania vlasov.
Zloženie Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask 500 ml
Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Limon Peel Extract, Acer Saccharum Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Hydrolyzed Silk, Aleurites Moluccana Seed Oil.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.