Prečo práve Nioxin 3D Intensive Hair Booster 50 ml?
Netrápte sa naďalej rednutím vlasov a vyskúšajte Nioxin 3D Intensive Hair Booster, ktorý je špeciálne vytvorený pre potreby jemných, rednúcich vlasov. Táto vlasová kúra dodá jemným vlasom presne to, čo im chýba. Vitalitu, hustotu, silu a predovšetkým aktivuje rast nových vlasov. Vaše vlasy si opäť získajú plný a hustý vzhľad.

Táto kúra je vhodná pre ženy aj mužov, ktoré trápia viditeľne oslabené a rednúce vlasy. Pre tie najlepšie výsledky sa odporúča kombinovať s vlasovou starostlivosťou Nioxin, a to so šampónom a kondicionérom, ktoré v kombinácii s vlasovou kúrou majú maximálny účinok v boji proti padaniu a rednutiu vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Eliminuje padanie a rednutie vlasov,
  • zvyšuje hustotu a silu,
  • zamedzuje lámaniu končekov,
  • aktivuje rast nových vlasov,
  • vyvinuté pre ženy aj mužov.
Ako použiť Nioxin 3D Intensive Hair Booster 50 ml?
Vlasovú kúru Nioxin 3D Intensive Hair Booster nastriekajte po každom umývaní do vlhkých vlasov, jemne vmasírujte do pokožky hlavy. Potom vlasy upravte podľa potreby.
Zloženie Nioxin 3D Intensive Hair Booster 50 ml
Aqua, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, PEG-23M, Citric Acid, Acetamide MEA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Polysorbate 80, Polysorbate 60, PEG-12 Dimethicone, Sodium Benzoate, Tocopheryl Nicotinate, Methyl Nicotinate, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Parfum, Mentha Piperita Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Silica, Limonene, Lecithin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Prunus Persica Juice, Humulus Lupulus Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Dioscorea Villosa Root Extract, Carrageenan, Cucurbita Pepo Seed Extract, Centella Asiatica Extract, BHT, Potassium Sorbate.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.