Prečo práve Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 1000 ml?
Trápi vás rednutie vlasov? Túžite po silných, hustejších a pevnejších vlasoch? Jemný umývací šampón na vlasy Nioxin System 1 Cleanser Shampoo odstraňuje maz a nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky a viditeľne posilňuje zoslabnuté, jemné rednúce vlasy. Šampón obsahuje vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré hĺbkovo vyživujú a hydratujú jemné vlasy. Výťažok z mätového oleja príjemne osvieži vlasovú pokožku a zanechá vo vlasoch pocit sviežosti a čistoty.

Pre maximálny účinok je dôležitá pravidelná, denná starostlivosť s ďalšími produktmi radu Nioxin System 1 v podobe kondicionéra a bezoplachovej starostlivosti.
Jedinečné vlastnosti:
  • Intenzívne čistí vlasovú pokožku a vlasy od nečistôt a mazu,
  • redukuje mierne rednutie jemných vlasov,
  • zosilňuje vlasovú štruktúru a posilňuje vlasové vlákno,
  • dodáva vlasom na hustote a objeme,
  • príjemne osviežuje pokožku hlavy,
  • vhodný pre mierne rednúce nefarbené vlasy.
Ako použiť Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 1000 ml?
Šampón Nioxin System 1 Cleanser Shampoo naneste do mokrých vlasov, vytvorte bohatú penu a potom z vlasov dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte v použití kondicionéra a bezoplachovej starostlivosti Nioxin System 1.
Zloženie Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 1000 ml
Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Lecithin, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Extract, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Blue 1, Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Pyridoxine/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides,Yeast Extract, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Phenoxyethanol.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.