Prečo práve Nioxin System 1 Hair Travel Kit?
Sada vlasovej starostlivosti profesionálnych prípravkov Nioxin System 1 pre jemné, rednúce prírodné vlasy. Táto sada bola navrhnutá pre potreby rednúcich vlasov, ktoré vyžadujú zosilnenie, navrátenie stratenej hustoty a sily. Určené pre ženy a mužov, ktorých trápi viditeľná strata vlasov.

Menšie balenie sady je určené predovšetkým na cesty, vďaka svojmu baleniu, sa bez problémov zmestí do každej kozmetickej kabelky či taštičky. Je vhodná aj pre tých, ktorí chcú produkty najprv vyskúšať a malé cestovné balenie im postačí.

Sada obsahuje:

Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 150 ml
Jemný umývací šampón na vlasy Nioxin System 1 Cleanser Shampoo odstraňuje maz a nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky a viditeľne posilňuje zoslabnuté, jemné rednúce vlasy. Šampón obsahuje vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré hĺbkovo vyživujú a hydratujú jemné vlasy. Výťažok z mätového oleja príjemne osvieži vlasovú pokožku a zanechá vo vlasoch pocit sviežosti a čistoty.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml
Ľahučký kondicionér pre mierne rednúce nefarbené vlasy ošetruje pokožku hlavy, pomáha redukovať mierne vypadávajúce vlasy a viditeľne posilňuje oslabené, jemné vlasy. Kondicionér chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi a navyše revitalizuje vlasovú pokožku. Pomáha tiež ľahko rozčesať a upraviť vlasy. Vlasy sú po umytí hebké a lesklé na dotyk.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 50 ml
Bezoplachová starostlivosť osviežuje pokožku hlavy, dodáva vlasom prirodzený objem a zosilňuje vlasy od korienkov po končeky. Má ochranný účinok, ktorý bráni pred poškodením a vypadávaním vlasov. Vlasy sú po prvom použití viditeľne posilnené, husté a plné žiarivého lesku.
Ako správne používať produkty Nioxin System 1 Hair Travel Kit?
Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 150 ml
Šampón Nioxin System 1 Cleanser Shampoo naneste do mokrých vlasov, vytvorte bohatú penu a potom z vlasov dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte v použití kondicionéra a bezoplachovej starostlivosti Nioxin System 1.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml
Malé množstvo kondicionéra aplikujte do vlhkých, šampónom umytých vlasov. Kondicionér aplikujte aj na vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť 1-3 minúty a potom dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte bezoplachovou starostlivosťou Nioxin Scalp and Hair Leave-In Treatment System 1.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 50 ml
Bezoplachovú starostlivosť používajte denne na vlhké vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a vlasy rozčešte. Z vlasov potom už neoplachujte.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.