Prečo práve Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml?
Bezoplachové ošetrenie v podobe intenzívnej starostlivosti Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment je určené pre mierne rednúce, prírodné jemné vlasy. Bezoplachová starostlivosť je bohatá na vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré pomáhajú osviežiť pokožku hlavy a znížiť nežiaduce padanie vlasov. Vlasom dodáva silnejší, plnší a hustejší vzhľad. Mätový olej príjemne pokožku osvieži a zanechá vo vlasoch svieži pocit. Určené na každodenné použitie s ďalšími prípravkami Nioxin System 1.
Jedinečné vlastnosti:
  • Posilňuje vlasy a osviežuje pokožku hlavy,
  • bojuje proti padaniu vlasov,
  • zvyšuje hustotu vlasov,
  • zanecháva vlasy so sviežim a čistým pocitom,
  • na každodenné ošetrenie,
  • tretí krok systému Nioxin 1.
Ako použiť Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml?
Bezolachovú starostlivosť naneste po aplikácii šampónu a kondicionéra do vlhkých, uterákom vysušených vlasov a vlasovú pokožku. Jemne vmasírujte, zamerajte sa predovšetkým na tie miesta, kde je viditeľná strata vlasov. Neoplachujte. Opakujte každý deň.
Zloženie Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml
Water, Phenoxyethanol, Polysorbate 80, Polysorbate 60, Acetamide MEA, Triethanolamine, Citric Acid, PEG-23M, Methylparaben, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Propylparaben, Methyl Nicotinate, Fragrance, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Methylisothiazolinone, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Lecithin, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Extract, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Pyridoxine/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides, Yeast Extract, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.