Prečo práve Nioxin System 1 Hair Kit?
Sada vlasovej starostlivosti profesionálnych prípravkov Nioxin System 1 pre jemné, rednúce prírodné vlasy. Táto sada bola navrhnutá pre potreby rednúcich vlasov, ktoré vyžadujú zosilnenie, navrátenie stratenej hustoty a sily. Určené pre ženy a mužov, ktorých trápi viditeľná strata vlasov.

Sada obsahuje:

Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 300 ml
Jemný umývací šampón na vlasy Nioxin System 1 Cleanser Shampoo odstraňuje maz a nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky a viditeľne posilňuje zoslabnuté, jemné rednúce vlasy. Šampón obsahuje vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré hĺbkovo vyživujú a hydratujú jemné vlasy. Výťažok z mätového oleja príjemne osvieži vlasovú pokožku a zanechá vo vlasoch pocit sviežosti a čistoty.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml
Ľahučký kondicionér pre mierne rednúce nefarbené vlasy ošetruje pokožku hlavy, pomáha redukovať mierne vypadávajúce vlasy a viditeľne posilňuje oslabené, jemné vlasy. Kondicionér chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi a navyše revitalizuje vlasovú pokožku. Pomáha tiež ľahko rozčesať a upraviť vlasy. Vlasy sú po umytí hebké a lesklé na dotyk.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml
Bezoplachová starostlivosť osviežuje pokožku hlavy, dodáva vlasom prirodzený objem a zosilňuje vlasy od korienkov po končeky. Má ochranný účinok, ktorý bráni pred poškodením a vypadávaním vlasov. Vlasy sú po prvom použití viditeľne posilnené, husté a plné žiarivého lesku.
Ako správne používať produkty Nioxin System 1 Hair Kit?
Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 300 ml
Šampón Nioxin System 1 Cleanser Shampoo naneste do mokrých vlasov, vytvorte bohatú penu a potom z vlasov dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte v použití kondicionéra a bezoplachovej starostlivosti Nioxin System 1.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml
Malé množstvo kondicionéra aplikujte do vlhkých, šampónom umytých vlasov. Kondicionér aplikujte aj na vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť 1-3 minúty a potom dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte bezoplachovou starostlivosťou Nioxin Scalp and Hair Leave-In Treatment System 1.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 100 ml
Bezoplachovú starostlivosť používajte denne na vlhké vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a vlasy rozčešte. Z vlasov potom už neoplachujte.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.