Proč právě Refectocil Curl&Lift Refill Lash&Brow Perm Refill Neutralizer 3,5 ml?

Trávite každé ráno nespočet času tým, aby ste skrotili svoje obočie a natočili mihalnice? Túžite po krásne natočených, objemných mihalniciach a trvalom, pevnom obočí? Táto sada je skvelým variantom pre tých z vás, ktorým príroda nadelila rovné, nepoddajné mihalnice a neposedné obočie, ktoré si skrátka robí, čo chce.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vhodné pre trvalú na mihalnice, lifting mihalníc a tiež lamináciu obočia,
  • poskytuje prirodzený a upravený vzhľad,
  • skrotí neposedné mihalnice aj chĺpky obočia,
  • dodá mihalniciam aj obočiu trvalý a pevný tvar,
  • balenie vydrží až 18 aplikácií.
Ako použiť Refectocil Curl&Lift Refill Lash&Brow Perm Refill Neutralizer 3,5 ml?

Najprv mihalnice aj obočie dôkladne očistite. Ďalej postupujte v aplikácii podľa priloženom návode obsiahnutého v balení. Sadu odporúčame používať v kozmetických salónoch preškolenou osobou.

Zloženie Refectocil Curl&Lift Refill Lash&Brow Perm Refill Neutralizer 3,5 m

Trvalá: Aqua, Thiolactic Acid, Cetearyl Alcohol, Ammonia, Ammonium Bicarbonate,Hydrolyzed Collagen, Ceteareth-20, Parfém, Sodium Cetearyl Sulfate, Cysteine ??Hcl, Sodium Laureth Sulfate, Ci 47005, Sodium Sulfate.

Neutralizácia: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogén Peroxide, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Sodium Phosphate, Parfém

Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.