Prečo práve Refectocil Eyelash Curl/Lift Eyelash Roller XXL 36 ks?
Pre dokonale natočené mihalnice vyvinula profesionálna značka Refectocil natáčky na mihalnice Refectocil Roller. Tieto natáčky jednoducho vaše mihalnice natočia, a dodajú očiam očarujúce pohľad.

Jedno balenie obsahuje celkom 36 kusov samolepiacich natáčok veľkosti XXL, pri ktorých je možné dĺžku upraviť pomocou nožníc, a tým sa ľahko dajú prispôsobiť oku klientky.
Ako použiť Refectocil Eyelash Curl/Lift Eyelash Roller XXL 36 ks?
Vyberte natáčku z obalu. Zrolujte ju do tvaru slimáka a stlačte. Natáčku rozbaľte. Natáčka vďaka zrolovaniu dostane zaoblený tvar a lepšie priľne a prispôsobí sa oku klientky. Natáčku aplikujte až ku korienkom mihalníc. Pomocou pomarančového drievka mihalnice natočte na natáčku. Niektoré mihalnice sa môžu od natáčky odlepiť. Pokiaľ sa tak stane, použite lepidlo na mihalnice určené na prichytenie neposlušných mihalníc. Pri natáčaní mihalnic na natáčke dbajte, aby mihalnice boli natočené správnym smerom a nekrížili sa.
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.