Prečo práve Refectocil Eyelash Lifting Pads?
Náhradné silikónové podložky Refectocil Eyelash Lifting Pads sú určené pre lifting mihalníc. Veľkou výhodou týchto podložiek je ich opakované použitie, ktoré môžete až 100 krát použiť a dostupné sú v troch veľkostiach S, M, L. Podložky dokonale ladia so zakrivením očného viečka.

Veľkosti:

S - pre silný liftingový efekt alebo pre krátke mihalnice. M - Pre prirodzený vzhľad rias a pre stredne dlhé mihalnice. L - Pre jemný liftingový efekt a dlhé mihalnice.
Jedinečné vlastnosti:
  • Podložky na lifting mihalníc,
  • umožňujú opakované použitie,
  • dostupné v troch veľkostiach,
  • dokonale ladí so zakrivením očného viečka.
Upozornenie:
Čím sú mihalnice klientky kratšie, tým menšia veľkosť podložky by sa mala použiť, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok.
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.