Prečo práve Refectocil Eyelash Curl & Lift Refill Lash Perm & Neutralizer 2 x 3,5 ml?
Túžite po permanentnom natočení mihalníc? Použitie tejto sady je skvelým variantom pre klientky s rovnými mihalnicami a pre tie, ktoré nemôžu mať predĺžené mihalnice Natočené mihalnice budú vyzerať prirodzene a výsledok vydrží až 4 týždne. Balenie je určené až pre 18 aplikácií.

Sada obsahuje:

1x Trvalú na mihalnice 1x Neutralizátor
Ako použiť Refectocil Eyelash Curl & Lift Refill Lash Perm & Neutralizer 2 x 3,5 ml?
Správneho postupu sa dočítate v priloženom návode v balení. Odporúčame používať v kozmetických salónoch preškolenú osobu.
Zloženie Refectocil Eyelash Curl & Lift Refill Lash Perm & Neutralizer 2 x 3,5 ml
Trvalá na mihalnice: Aqua, Thiolactic Acid, Cetearyl Alcohol, Ammónia, Ammonium Bicarbonate, Hydrolyzed Collagen, Ceteareth-20, Parfém, Sodium Cetearyl Sulfate, Cysteine ??Hcl, Sodium Laureth Sulfate, Ci 47005, Sodium.

Neutralizér: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogén Peroxide, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Sodium Phosphate, Parfém.
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.