Prečo práve Schwarzkopf Professional Scalp Protection Serum 150 ml?

Jemné sérum chráni pokožku hlavy počas farbenia vlasov a pomáha predchádzať jej podráždeniu. Pokožku upokojuje a posilňuje jej bariéru. Rýchla a presná aplikácia zaistí pohodlie a komfort počas farbiaceho procesu.Derma Protection Complex obsahuje alantoín a panthenol, ktorý pôsobí ako bariéra na ochranu nevyváženej vlasovej pokožky počas farbenia vlasov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni pokožku vlasov počas farbenia,
  • upokojuje pokožku hlavy,
  • posilňuje bariéru pokožky,
  • presná aplikácia pomocou aplikátora s tryskou,
  • neovplyvňuje farebný výsledok.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Scalp Protection Serum 150 ml?

Aplikujte k vlasovej pokožke pred samotným farbením a zosvetľovaním.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte na podráždenú pokožku. V tomto prípade sa žiadne farbenie neodporúča!

Zloženie Schwarzkopf Professional Scalp Protection Serum 150 ml
Aqua (Water, Eau), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin,Panthenol, Glycerin, Botrytis Cinerea/Passiflora, Edulis Fruit Extract/Piceatannol, Ferment Lysate Filtrate, Hydrolyzed Keratin, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Glycine, Proline, Arginine, Taurine, Valine, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Chitosan, Phenoxyethanol, Propanediol, Sodium Lactate, Parfum (Fragrance), Sodium PCA, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Ethyl Benzoate
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.