Prečo práve Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum 7 x 10 ml?
Vypadávanie vlasov je spôsobené najčastejšie hormonálnymi zmenami, ale aj zlou životosprávou, stresom a dedičnosťou. Dôležité je podporiť výživu zvnútra - vhodnou stravou alebo vitamínmi formou doplnkov stravy. Ďalším krokom je výber vhodnej starostlivosti, ktorá posilní vlasy od korienkov až po končeky. Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum zamedzí vypadávaniu vlasov už za 6 týždňov najlepšie pri používaní v kombinácii so šampónom Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Shampoo. Posilňuje vlasy od korienkov, ktoré prekrvuje a zlepšuje mirkrocirkuláciu pokožky hlavy.

Taurín: Je nevyhnutnou aminokyselinou pre syntézu keratínu, ktorý je hlavnou stavebnou zložkou vlasového folikulu.

Echinacea Purpurea Extrakt: Je silné prírodné antibiotikum, podporuje prekrvenie a zamedzuje vypadávaniu vlasov.

Carnitine Tartrate: Stimuluje rast vlasov na pokožke hlavy tým, že dodáva energiu vlasovým folikulom.

Biotic Technology Formula: Podporuje mikrocirkuláciu krvi pokožky, posilňuje vlasový folikul a pomáha podporovať rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zamedzuje vypadávaniu vlasov už za 6 týždňov,
  • posilňuje vlasy od korienkov po končeky,
  • obsahuje prírodné výťažky,
  • prekrvuje vlasovú pokožku,
  • je vhodný pre mužov aj ženy,
  • posilňuje vlasový folikul,
  • podporuje rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy
  • ,vhodný aj pre citlivú pokožku,
  • stimuluje bunky na podporu vitality vlasov.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum 7 x 10 ml?
Aplikujte jemnou masážou dvakrát denne najlepšie ráno a večer. Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití so šampónom Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Shampoo po dobu 6 týždňov.
Zloženie Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum 7 x 10 ml
Aqua (Water, Eau) – Alcohol denat vol.18,8% - Propylene Glycol – PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Carnitine – Taurine – Decylene Glycol – Parfum (Fragrance) – Tartaric Acid – Panthenol – Linaool – Limonene – Sodium Hydroxide – Geraniol – Molasses – Glycerin – Echinacea Purpurea Extract – Benzyl Salicylate – Phenoxyethanol – Potassium Sorbate – Panax Ginseng Root Extract – Sodium Benzoate – Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract – Menthol - Citrus Limon (Lemon) Peel Extract
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.