Prečo práve Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Flake Control Treatment 200 ml?

Mikrobióm pokožky hlavy zohráva kľúčovú úlohu v jej zdraví. Mikrobiom je súhrn všetkých mikroorganizmov, vrátane baktérií, vírusov a húb, ktoré obývajú pokožku hlavy a zvyšok ľudského tela. Keď sú mikrobiomy vo vyváženom stave, koža aj pokožka hlavy sú zdravé. Pokiaľ je prostredie pokožky nevyvážené, môže dôjsť k premnoženiu niektorých mikroorganizmov, ktorí môžu spôsobiť lupiny, svrbenie, suchosť alebo vypadávanie vlasov. Rad produktov Scalp Clinix pre špecifické potreby vlasov pomáha zachovať mikróbiom pokožky vyvážený a pokožku hlavy zdravú. Biotic Technology Formula podporuje mikrocirkuláciu krvi pokožky, posilňuje vlasový folikul a pomáha podporovať rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.

Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Flake Control Treatment 200 ml je určený pre všetky typy lupín. S jemnou masážou upokojuje podráždenú pokožku hlavy a zanecháva príjemný chladivý pocit. Octopirox pôsobí jemne, ale účinne proti lupinám a pomáha predchádzať vzniku nových šupiniek lupín. Pomáha chrániť pokožku hlavy pred vonkajšími vplyvmi.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti všetkým druhom lupín,
  • upokojuje pokožku hlavy,
  • upokojuje pokožku hlavy,
  • upokojuje pokožku hlavy,
  • upokojuje pokožku hlavy,
  • zanecháva chladivý pocit,
  • pomáha predchádzať vzniku nových lupín,
  • chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Flake Control Treatment 200 ml?
Naneste bohatú vrstvu kúry na suchú alebo umytú pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť 10 minút. Potom dôkladne opláchnite.
Zloženie Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Flake Control Treatment 200 ml
Aqua (Water, Eau), Glycerin,PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Carbomer, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Panthenol,1,2-Hexanediol, Piroctone Olamine, Ethylhexylglycerin, Menthol, Molasses, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Farnesol, Geraniol, Butylene Glycol, Citronellol, Polysorbate 20, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Benzyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Lees Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Sorbic Acid
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.