Prečo práve Fanola Styling Tools Eco Spray Extra Strong 320 ml?
Extra silne fixačný lak na vlasy Fanola Styling Tools Eco Spray Extra Strong poskytuje maximálne spevnenie účesu po celý deň. Špeciálne zloženie zložené z vybraných rastlinných živíc zaručí rýchloschnúci a vlhkosti odolný účinok. Lak vlasy nezaťažuje, nevytvára nevzhľadné zlepené pramene a veľmi ľahko sa dá z vlasov odstrániť jednoduchým vyčesaním.

Vyskúšajte tento super fixačný stylingový prípravok na vlasy a majte nad svojím účesom kontrolu po celý deň.
Jedinečné vlastnosti:
  • Má silný fixačný účinok,
  • umožňuje rýchly styling vlasov,
  • odolný voči vlhkosti,
  • ľahko sa z vlasov odstráni,
  • nevytvára zlepené pramene,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Fanola Styling Tools Eco Spray Extra Strong 320 ml?
Lak na vlasy nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 30 cm a zafixujte účes. Pre ľahké odstránenie z vlasov stačí lak vyčesať hrebeňom.
Zloženie Fanola Styling Tools Eco Spray Extra Strong 320 ml
Alcohol Denat., Methylal, Va/crotonates/vinyl Neodecanoate Copolymer, Cyclopentasiloxane, Aminomethyl Propanol, Isopropyl Myristate, Parfum, Isopropyl Palmitate, Aqua, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydrolyzed Collagen, Isocetyl Alcohol, Silk Amino Acids, Ceramide Np, Cetyl Alcohol.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.