Prečo práve Fanola Styling Tools Power Style Extra Strong Hair Spray 750 ml?
Dodajte svojmu účesu extra silné spevnenie, ktoré neohrozí ani silný vietor.

Lak na vlasy Fanola Styling Tools Power Style Extra Strong poskytuje extra silnú a presnú fixáciu účesu bez zaťaženia vlasov. Vlasy sú po jeho aplikácii ľahké s pružným vzhľadom, chránené proti vlhkosti a krepovateniu. Najsilnejší stupeň fixácie udrží váš účes v perfektnom stave za každého počasia.
Jedinečné vlastnosti:
  • Extra silná fixácia účesu,
  • ľahký, vzdušný účes bez zaťaženia,
  • dokonalá ochrana pred vlhkosťou,
  • umožňuje rýchly styling vlasov,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Fanola Styling Tools Power Style Extra Strong Hair Spray 750 ml?
Lak na vlasy nastriekajte na hotový účes zo vzdialenosti 30 cm a zafixujte účes. Pre odstránenie laku z vlasov, stačí jednoduché vyčesanie.
Zloženie Fanola Styling Tools Power Style Extra Strong Hair Spray 750 ml
Alcohol denat., Butane, Propane, Isobutane, Acrylates Copolymer, Potassium hydroxide, Phenyl Trimethicone, Parfum, Linalool, Benzophenone-3, Aqua, Octyldodecanol, Hydrolyzed Collagen, Helianthus Annuus Seed Extract, Hydrogenated Coco-Glycerides.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.