Prečo práve Fanola Styling Tools Working Wax Shaping Paste 100 ml?
Dodajte svojmu účesu silné spevnenie a lesklý efekt. Stredne fixačná stylingová pasta Fanola Styling Tools Working Wax Shaping Paste je ideálnym pomocníkom pri vytváraní kreatívnych účesov, ktoré vyžadujú silné spevnenie. Pasta má bielu, ľahko krémovú konzistenciu, ktorá sa veľmi dobre vpracovává do vlasov. S pastou tak jednoducho vytvoríte akýkoľvek účes, ktorý bude vyzerať bezchybne a navyše bude žiariť vysokým leskom.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dodá účesu tvar a pevnosť,
  • vlasom prepožičia vysoký lesk,
  • stredne silná fixácia,
  • vhodná aj pre náročných kreatívne účesy,
  • má príjemnú sladkú vôňu,
  • vhodná pre krátke strihy.
Ako použiť Fanola Styling Tools Working Wax Shaping Paste 100 ml?
Malé množstvo pasty Fanola Styling Tools Working Wax Shaping Paste vpracujte do suchých vlasov a vytvarujte požadovaný účes. Pasta sa z vlasov veľmi dobre vyčesáva a vymýva.
Zloženie Fanola Styling Tools Working Wax Shaping Paste 100 ml
Aqua, Oleth-10, Lanolin, Steareth-21, Vp/va copolymer, Petrolatum, Pp, Paraffin, Propylene Glycol, Steareth-2, Glycerin, Cera Microcristallina, Bht, Cetyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Parfum, Phenoxyethanol, Propylparaben, Stearyl Alcohol, Aplha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.