Prečo práve Fanola Styling Tools Total Mousse Extra Strong 400 ml?
Spevnite svoj účes a dodajte mu bohatý objem s extra tužiacou penou Fanola Styling Tools Total Mousse Extra Strong. Penové tužidlo vytvára ochranný film na vlasoch a zároveň dodáva vlasom výživu a hydratáciu. Na vlasoch zasychá veľmi rýchlo a veľmi dobre sa z vlasov odstraňuje pomocou vyčesaním alebo umytím šampónu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Spevňuje účes a dodáva objem,
  • dodáva hydratáciu a výživu,
  • ľahko sa z vlasov odstraňuje,
  • stupeň fixácie 4,
  • vhodné pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Fanola Styling Tools Total Mousse Extra Strong 400 ml?
Naneste na vlhké vlasy vo veľkosti mandarínky a jemne votrite do vlasov. Následne vlasy vysušte za pomocou fénu do sucha a pokračujte v stylingu.
Zloženie Fanola Styling Tools Total Mousse Extra Strong 400 ml
Aqua, VP/VA Copolymer, Butane, Isobutane, Propane, PEG-7 Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Parfum, Polysorbate 60, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.