Prečo práve Fanola Styling Tools Power Volume Volumizing Hairspray 500 ml?
Vykúzlite bohatý plný objem na svojich vlasoch, ktorý vydrží celý deň. Lak na vlasy Fanola Styling Tools Power Volume Volumizing Hairspray dodá vášmu účesu tú správnu fixáciu s bohatým objemom, ktorý bez problémov vydrží na vlasoch po celý deň. Veľkou výhodou tohto laku je jeho ľahké zloženie, ktoré vlasy nevysušuje a nezlepuje.

Stavte na profesionálnu starostlivosť Fanola Styling Tools a doprajte svojim vlasom presnosť, fixáciu a dokonalý objem.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva bohatý objem,
  • fixuje účes na celý deň,
  • vlasy sú pružné a ľahké,
  • nezlepuje a nevysušuje vlasy,
  • poskytuje ochranu pred zaťažením vlasov.
Ako použiť Fanola Styling Tools Power Volume Volumizing Hairspray 500 ml?
Lak na vlasy Fanola Styling Tools Power Volume Volumizing Hairspray nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 30 cm a zafixujte účes.
Zloženie Fanola Styling Tools Power Volume Volumizing Hairspray 500 ml
Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Acrylates Copolymer, Potassium Hydroxide, Parfum, Aqua, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Geraniol.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.