Prečo práve Fanola Styling Tools Full Body Volumizing Mousse 400 ml?
Povzneste svoj účes a dodajte mu ohromujúci objem so stylingovou penou Fanola Styling Tools Full Body Volumizing Mousse. Objemová pena dodá vlasom na objeme, zafixuje účes a zároveň ponechá vlasom ľahkosť bez nežiaduceho zlepenia a spľasnutia.Vlasy sú navyše chránené pred teplom a poškodením.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva bohatý objem,
  • veľmi dobre fixuje účes,
  • nezlepuje a nezaťažuje vlasy,
  • chráni pred poškodením,
  • vhodná pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Fanola Styling Tools Full Body Volumizing Mousse 400 ml?
Objemovú penu Fanola Styling Tools Full Body Volumizing Mousse aplikujte s veľkosťou mandarínky do dlane a votrite do umytých, vlhkých vlasov. Následne vlasy vyfúkajte za pomocou fénu do sucha.
Zloženie Fanola Styling Tools Full Body Volumizing Mousse 400 ml
Aqua, Butane, PVP, Isobutane, Propane, Peg-7 Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Parfum, Polysorbate 60. Amodimethicone, Trideceth-12, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methylparaben, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.