Prečo práve Goldwell Elumen Clean Stain Remover 250 ml?
Odstraňovač škvŕn z pokožky hlavy po farbení Goldwell Elumen Clean Stain Remover šetrne odstráni nežiaduce fľaky a škvrny po farbení vlasov. Už sa nemusíte obávať prípadného pretiahnutia a nezvhľadných fľakov na pokožke hlavy. S prípravkom Goldwell Elumen Clean zostane vaša pokožke čistá bez jedinej chybičky.
Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje nevzhľadné škvrny na pokožke po farbení,
  • vytvorené pre farby Elumen a Elumen Play,
  • má príjemnú parfumáciu,
  • má rýchly účinok,
  • vhodný pre všetky typy pleti.
Ako použiť Goldwell Elumen Clean Stain Remover 250 ml?
Malé množstvo prípravku Goldwell Elumen Clean Stain Remover naneste na vatový tampónik a jemne utrite škvrnu pokiaľ nezmizne. Potom pokožku očistite vodou.
Zloženie Goldwell Elumen Clean Stain Remover 250 ml
Aqua, Alcohol Denat., C11-15 Pareth-9, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.