Prečo práve Goldwell Elumen Prepare 150 ml?
Prípravok na vlasy Goldwell Elumen Prepare je špeciálne navrhnutý na predĺženie intenzity farby a na zabezpečenie rovnomerného farbeného výsledku. Prípravok sa aplikuje na vlasy pred samotným farbením, ktorý na vlasoch vytvára optimálne podmienky na správne a bezchybné nafarbenie vlasov. Vhodný aj pre odfarbené a vopred zosvetlené vlasy, pre rýchlu neutralizáciu vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zlepšuje výdrž a intenzitu farebného výsledku,
  • zaisťuje rovnomerné farbené výsledky,
  • vhodný pre vopred zosvetlené vlasy,
  • vytvára optimálne podmienky na farbenie vlasov.
Ako použiť Goldwell Elumen Prepare 150 ml?
Pred farbením vlasov nastriekajte prípravok do suchých vlasov. Rozčešte kefou pre rovnomerné nanesenie, neoplachujte. Potom začnite s farbením vlasov.
Zloženie Goldwell Elumen Prepare 150 ml
Water/Aqua, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride, Styrene/VP Copolymer, Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.