Prečo práve Goldwell Elumen Leave-In Conditioner 150 ml?

Ľahký bezoplachový kondicionér dodá farbeným vlasom výživu a hydratáciu a viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov. Veľkou prednosťou je jeho jednoduché bezoplachové použitie, ktoré nezaťažuje vlasy, naopak, zanecháva ich hebké a ľahké na dotyk. Kondicionér sa hodí aj pre jemné vlasy, ktoré postrádajú objem.

Vyskúšajte po farbení vlasov túto ľahkú bezoplachovú starostlivosť a predĺžte žiarivosť svojej farby o niekoľko týždňov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • predlžuje žiarivosť farby,
  • vyživuje a stará sa o farbené vlasy,
  • chráni farbu pred vyblednutím,
  • ľahká formula nezaťažuje jemné vlasy.
Ako použiť Goldwell Elumen Leave-In Conditioner 150 ml?
Kondicionér nastriekajte do umytých vlasov, prečešte a neoplachujte. Ďalej upravte vlasy ako obvykle.
Zloženie Goldwell Elumen Leave-In Conditioner 150 ml
Water / Aqua / Eau, Alcohol Denat., Lactic Acid, Malic Acid, Benzyl Alcohol, Polyquaternium-11, Sodium Hydroxide, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, Cetrimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Glycerin, Propylene Glycol, Fragrance /Parfum, Limonene.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.