Varianty produktu

Prečo práve Goldwell Elumen Color Pures Long Lasting Hair Color 200 ml?
Profesionálna vlasová značka Goldwell uviedla na trh novinku v podobe neoxidačných prelivových farieb Goldwell Elumen Color Pures Long Lasting Hair Color, ktoré nevyžadujú žiadne miešanie s oxidantmi a ich použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Farby poskytujú dlhotrvajúcu odolnosť voči vymývaniu a vydržia na vlasoch po dobu až 10 umytí. Vlasy si získajú vysoký lesk a zamatovú hebkosť.

Žiarivé módne odtiene Goldwell Elumen Color Pures prepožičia vlasom intenzívny pestrofarebný nádych a úplne zmenia farbu vašich vlasov. Tieto žiarivé odtiene sa hodia pre všetkých, ktorí túžia po dočasnej zmene vzhľadu. Zloženie je k vlasom maximálne šetrné, ako jedny z mála farieb majú navyše aj vyživujúci účinok.

Pokiaľ chcete svoje vlasy zafarbiť šetrnými farbami, vyskúšajte farby Goldwell Elumen Color Pures Long Lasting Hair Color, ktoré môžete použiť pokojne aj z pohodlia domova.
Jedinečné vlastnosti:
 • Neoxidačná farba bez amoniaku,
 • dodáva vlasom až o 37% viac lesku,
 • prepožičiava vlasom sýtu a žiarivú farbu,
 • vlasy sú zamatovo hebké a hladké,
 • má vyživujúci účinok,
 • poskytuje o 20% dlhšiu životnosť ako bežné farby,
 • vhodné pre všetky typy vlasov,
 • vhodné na profesionálne aj domáce použitie.
Ako použiť Goldwell Elumen Pure Long Lasting Hair Color 200 ml?
Vybraný odtieň farby môžete použiť samostatne alebo v kombinácii s iným odtieňom farby Elumen.

Množstvo farby aplikujte podľa dĺžky vlasov:

Krátke vlasy: 60 ml
Stredne dlhé vlasy: 80 ml
Dlhé vlasy: 120 ml

Aplikácia:
Zvolené množstvo farby na vlasy Goldwell Elumen Hair Color aplikujte štetcom alebo aplikačnou fľašou na suché vlasy. Nechajte pôsobiť 20-30 minút a potom vlasy dôkladne opláchnite vodou. Potom vlasy umyte šampónom Goldwell Elumen Color Shampoo a utrite záverečnou starostlivosťou Goldwell Eumen Lock.
Upozornenie:
 • Tento výrobok nie je určený na používanie pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Dočasné tetovanie čiernou hennou môže zvýšiť riziko alergie.
 • Používajte vhodné ochranné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.