Prečo práve Goldwell Elumen Thickener 100 ml?
Zdá sa vám farba na vlasy veľmi riedka? Chcete zaistiť bezchybné nanášanie na vlasy bez toho, aby farba z vlasov stekala? Goldwell Elumen Thickener je špeciálny prípravok, ktorý zahusťuje konzistenciu farby a zaistí tú najlepšiu aplikáciu bez stekania farby. Prípravok sa hodí predovšetkým pre techniky ako je baleáž, melírovanie alebo iné náročnejšie techniky farbenia, ktoré vyžadujú precíznu aplikáciu farby.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zahusťuje konzistenciu farby,
  • zaisťuje bezchybnú aplikáciu farby,
  • nemení intenzitu ani účinok farby,
  • vhodný pre náročné techniky farbenia vlasov.
Ako použiť Goldwell Elumen Thickener 100 ml?
Do farby na vlasy pridávajte prípravok kvapku po kvapke, kým nedosiahnete požadovanú hustotu. Nepoužívajte s farbami na vlasy Goldwell Elumen Play.
Zloženie Goldwell Elumen Thickener 100 ml
Laureth-2, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutane, PEG-7NTrimethylolpropane Coconut Ether, Water/Aqua, Sorbitan Isostearate.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.