Prečo práve Invisibobble Sprunchie Down The Memory LaneInvisibobble?

Štýl, pohodlie a spoľahlivosť v jednom. Invisibobble Sprunchia Down The Memory Lane Invisibobble je skrátka vlasový doplnok, ktorý ťa príjemne prekvapí svojou jednoduchou použiteľnosťou a trendy designom. Je ten najlepší parťák, čo ti pomôže vyčariť účes, ktorý bude dobre držať a zároveň vyzerať skvele. Vďaka nemu budeš mať pocit, že sa ti vlasový styling podarí prvýkrát a že na teba ľudia budú pozerať s obdivom.

Jedinečné vlastnosti:

  • Textilný materiál šetrný k vlasom, revolučná špirálová gumička čo drží,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia,
  • pevne drží vlasy pohromade bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • luxusný vlasový doplnok,
  • vysoký komfort pri nosení,
  • obľúbený dizajn modrých prúžkov.

Ako Invisibobble Sprunchia Down The Memory LaneInvisibobble?

Gumičku Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Bear Necessities používajte ako klasickú gumičku do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičku môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.