Prečo práve Invisibobble Sprunchie Fall In Love Channel the Flannel?

Pomocou gumičky Invisibobble Sprunchia Fall In Love Channel the Flannel vytvoríte štýlový účes, s ktorým sa budete cítiť skvele. Dobre držiaca špirálová gumička v kombinácii s extra jemnou bavlnenou látkou predstavuje dokonalé spojenie pre pohodlný účes, ktorý nespôsobuje žiadne bolesti hlavy, nespôsobuje otlaky a nezanecháva stopy vo vlasoch. Mäkká látka s kockovaným vzorom ukrýva špirálovú gumičku Invisibobble Original, ktorá poskytuje maximálnu fixáciu. Vhodná je pre všetky typy vlasov.

Jedinečné vlastnosti:

  • Klasická špirálovitá gumička ukrytá v mäkkom flaneli,
  • obsahuje extra jemný materiál šetrný k vlasom,
  • nespôsobuje otlaky a stopy vo vlasoch,
  • zložíte ju ľahko a bez cuchania,
  • poskytuje vysoký komfort pri nosení,
  • dizajn gumičky je v jesenných farbách.

Ako použiť Invisibobble Sprunchia Fall In Love Channel the Flannel?

Gumičku používajte ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Odporúčame kombinovať s ostatnými vlasovými doplnkami Invisibobble.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.