Prečo práve Invisibobble Sprunchie DUO It's Sweater Time?

Doprajte si pohodlie a štýl s limitovanou edíciou gumičiek Invisibobble Sprunchie DUO It Is Sweater Time. Tento set obsahuje dva kreatívne pomenované kúsky - Toffee Tornado a Winter Wishes, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú jedinečný dizajn. Navyše sú spoľahlivé a dobre držia vďaka špirálovej gumičke, ktorá je ukrytá v luxusnej látke. Vaše vlasy udržia pohromade bez toho, aby na nich vytvorili otlak a iné stopy.

Čo obsahuje tento set:

1x Sprunchia gumičku v mäkkom flaneli

1x Sprunchia gumičku v textilnom materiáli imitujúcu kožu karamelovej farby

Jedinečné vlastnosti:

  • Textilný materiál šetrný k vlasom, revolučná špirálová gumička vo vnútri,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia,
  • pevne drží vlasy pohromade bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • luxusný vlasový doplnok, vysoký komfort pri nosení,
  • obľúbený dizajn modrých prúžkov.

Ako použiť Invisibobble Sprunchia DUO It Is Sweater Time?

Gumičku Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Bear Necessities používajte ako klasickú gumičku do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičku môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.