Prečo práve Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Bear Necessities?

Spestrite si všedný deň kreatívnym a štýlovým účesom s gumičkou pripomínajúcou roztomilého plyšového medvedíka. Dizajn gumičky Sprunchie v téme medvedíkov dodá outfitu roztomilý a hravý vzhľad, zatiaľ čo jeho extra pohodlná tkanina zaistí, že ho budete chcieť nosiť stále. Revolučná špirálová gumička, ktorú v sebe ukrýva extra jemný plyš, vaše vlasy pevne a bezbolestne udržia na mieste. Nemusíte sa báť ani otlakov a nepríjemného ťahania. Invisibobble Sprunchia Extra Comfy Bear Necessities nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy, nespôsobuje bolesť hlavy a ľahko sa vyberie zo suchých aj mokrých vlasov bez ich strapatenia či lámania.

Jedinečné vlastnosti:

  • Extra jemný, plyšový materiál šetrný k vlasom,
  • klasická špirálovitá gumička Invisibobble špirálová gumička vo vnútri,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia,
  • pevne drží vlasy pohromade bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • luxusný vlasový doplnok,
  • vysoký komfort pri nosení,
  • zaujímavý dizajn v podobe plyšového medvedíka.

Ako Invisibobble Sprunchia Extra Comfy Bear Necessities?

Gumičku Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Bear Necessities používajte ako klasickú gumičku do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičku môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.