Prečo práve Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Set?

Set Invisibobble Sprunchie Extra Comfy v roztomilom dizajne plyšového medvedíka ocení každý, kto má rád pohodlie. Mimoriadne pohodlné ak vlasom šetrné špirálové gumičky ukryté v hrejivom a mäkkom plyši udržia účes pevne na mieste bez ťahania a otlakov. Hebká maska na spanie k vám potom privolá pokojný spánok a sladké sny. So setom Set Invisibobble Sprunchie Extra Comfy budete ako v bavlnke.

Čo obsahuje táto sada:

2x gumička invisibobble Sprunchia Extra Comfy vo svetlo hnedej a ružovej farbe 1x maska na spanie v bielej farbe

Jedinečné vlastnosti

  • Extra jemný, plyšový materiál
  • gumičky nezanechávajú na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • maska na spanie zaručí pokojný spánok
  • vysoký komfort pri nosení,
  • zaujímavý dizajn pripomínajúci plyšového medvedíka.

Ako použiť Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Set?

Sprunchie gumičky použite ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Masku na spanie si jednoducho pretiahnite cez oči a užite si nerušený spánok.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.