Horúca limitovaná edícia, ktorú musíte mať! Trendy značka Invisibobble prináša horúcu novinku v podobe látkovej gumičky na vlasy Invisibobble Sprunchie. Presne tento typ gumičky bol horúcim hitom 80 rokov minulého storočia a teraz zažíva svoj dlho očakávaný návrat!

Modernejšia a vylepšená verzia tejto gumičky zabezpečí maximálny komfort pri nosení a zaistí spoľahlivé zopnutie vlasov. Gumička neťahá vlasy a nezanecháva nežiaduce otlak na vlasoch.

  • Zaistí pevné uchytenie vlasov,
  • neťahá a nezanecháva otlaky na vlasoch,
  • horúca limitovaná adícia v čiernom prevedení s trblietkami,
  • bez kovového spoja,
  • vhodná pre všetky typy vlasov.

Vytvorte ľubovoľný účes na vlasoch a pomocou gumičky vlasy zopnite.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.