Prečo práve Invisibobble Sprunchie Swim With Mi – Mermaid At Heart?
Privolajte atmosféru letných dní strávených pri vode kedykoľvek si prajete a zažeňte nudu všedných dní kreatívnym a veselým účesom. Štýlová gumička do vlasov Invisibobble Sprunchie Swim With Mi – Mermaid At Heart pripomína módny trend 80. rokov a vďaka modernej technológii a designu zaručuje vysoký komfort pri nosení. Extra jemný materiál a špirálovitá gumička Invisibobble Original vo vnútri, nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy, zabraňuje bolestiam hlavy a ľahko sa vyberie zo suchých aj mokrých vlasov bez ich strapatenia či lámania. Nepremokavý a rýchloschnúci povrch s modrobielym vzorom umožňuje pohodlné nosenie a zároveň nadčasový dizajn podčiarkne váš vzhľad v každom ročnom období.

Štýlová gumička do vlasov Invisibobble Sprunchia Swim With Mi – Mermaid At Heart je inšpirovaná kolekciou luxusných plaviek a plážových doplnkov značky Swim With Me a skvele zdôrazní váš hravý aj elegantný outfit.
Jedinečné vlastnosti:
  • Štýlová gumička do vlasov inšpirovaná kolekciou luxusných plaviek,
  • extra jemný, vodeodolný a rýchloschnúci materiál,
  • klasická špirálovitá gumička Invisibobble Original vo vnútri,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia aj z mokrých vlasov,
  • pevne drží vlasy pohromade bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • luxusný vlasový doplnok a vysoký komfort pri nosení,
  • modrobiely vzor a nadčasový design.
Odporúčame
Ako použiť Invisibobble Sprunchie Swim With Mi - Mermaid At Heart?
Gumičku Invisibobble Sprunchie Swim With Mi – Mermaid At Heart používajte ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičku môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble, buďte kreatívni a vykúzlite krásny účes rýchlo a ľahko.
Zloženie Invisibobble Sprunchie Swim With Mi – Mermaid At Heart
82% Nylon – 18 % Spandex
Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.