Prečo práve Invisibobble You're Golden Set?

Gumičiek nie je nikdy dosť! Gumičky do vlasov v darčekovom balení Invisibobble You're golden Set urobia radosť nielen malým slečnám, ale aj tým veľkým. Tento set obsahuje dva typy gumičiek, z ktorých Invisibobble Slim pripomína telefónnu šnúru - nerovnomerný tlak, ktorý vyvíja Invisibobble po obvode copu umožňuje, aby vlasy pevne držali bez prílišného zovretia. Invisibobble Sprunchie Slim je potom kombináciou špirálovitej gumičky a extra jemného textilného materiálu, štýlový a zamatový povrch je šetrný k vlasom a umožňuje pohodlné nosenie.

Darčekový set obsahuje:

2x gumičky Sprunchie Slim Duo v čiernej a zlatej farbe, 1x gumičku Slim v zlatej farbe

Jedinečné vlastnosti:

  • Gumičky sú šetrné k vlasom,
  • nezanechávajú na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa dávajú dole bez strapatenia či lámania vlasov,
  • vhodné ako darček,
  • nadčasový a elegantný dizajn,
  • vhodné pre suché aj mokré vlasy.

Ako použiť Invisibobble You're golden Set?

Gumičky z darčekového setu Invisibobble You're golden používajte ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Odporúčame kombinovať s ostatnými vlasovými doplnkami Invisibobble.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.