Prečo práve OPI Infinite Shine prostate Base Coat Primer 15 ml?
Pôvabné a perfektne upravené nechty sú vizitkou každej ženy. Nemusíte nutne stráviť niekoľko hodín v salóne, ale dokonalú manikúru ako od profesionálov, zvládnete už v pohodlí domova. Ikonická americká značka OPI zameraná na tri prvky - dlhodobá výdrž, jednoduchosť a rozmanitosť farieb spôsobila priamo revolúciu v starostlivosti o nechty. Podkladový a vrchný lak OPI Infinite Shine prostate Base Coat Primer je súčasťou trojstupňového systému, pre dlhodobú výdrž farieb, ochranu nechtu a jedinečný lesk. Široká kefka OPW ProWide ľahko a rovnomerne nanáša farby po celej dĺžke nechtu. Poskytuje optimálnu priľnavosť a dodáva nechtom efekt gélovej manikúry bez použitia lampy. Pre maximálne predĺženie a najvyššieho lesk používajte s lakmi OPI Infinite Shine vrchným lakom OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat.
Jedinečné vlastnosti:
  • Podkladový a vrchný lak na nechty,
  • efekt gélovej manikúry bez použitia lampy,
  • predlžuje výdrž farieb bez odlupovania,
  • poskytuje optimálnu priľnavosť a brilantný lesk,
  • jednoduchá aplikácia pomocou širokéej OPW Pre Wide kefky,
  • dlhotrvajúci manikúra ako od profesionálov.
Ako použiť OPI Infinite Shine prostate Base Coat Primer 15 ml?
Podkladová vrstva: Na čisté, suché nechty naneste tenkú vrstvu OPI Infinite Shine prostate Base Coat Primer, rovnomerne po celej dĺžke nechtu a nechajte dôkladne zaschnúť. Táto vrstva pripravuje nechty na vysokú priľnavosť farieb a zároveň poskytuje ochranu nechtu.

Farebná vrstva: Na suché nechty naneste rovnomernú vrstvu laku OPI Infinite Shine. Pre maximálnu intenzitu farby, môžete naniesť v dvoch vrstvách, potom lak nechajte dôkladne zaschnúť.

Vrchná vrstva: Na suché, nalakované nechty naneste tenkú vrstvu laku OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat a nechajte dôkladne zaschnúť. Tento krok predĺži trvanlivosť farieb bez odlupovania a dodá nechtom efekt gélovej manikúry.
Zloženie OPI Infinite Shine prostate Base Coat Primer 15 ml

Alcohol Denat., Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Acrylates/Hydroxyesters Acrylates Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Tosylamide/Epoxy Resin, Dimethicone, [May Contain/Peut Contenir/+/-: Violet 2 (CI 60725)]

Oživte svoje rituály krásy s luxusnou kozmetikou a starostlivosťou od kultovej americkej značky OPI. Vo svetovom kozmetickom priemysle pôsobí viac ako 30 rokov a svojim profesionálnym a inovatívnym postojom a technológiami spôsobila priamo revolúciu na trhu v starostlivosti o nechty a pokožku. V súčasnej dobe je predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a je veľmi obľúbená medzi celebritami ako napríklad Serena Williams, Gwen Stefani alebo Mariah Carey. Navyše produkty OPI nie sú testované na zvieratách. Rozmaznávajte sa s láskou a objavte svet luxusu.