Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 sérum proti stárnutí pleti 30 ml?

Sérum Revitalift Laser Renew obnovuje podporné kožné bunky a vyhladzuje kontúry tváre. Špeciálne aktívne látky redukujú mimické vrásky, navracajú pleti hustotu a redukujú výskyt pórov. Fragmentovaná kyselina hyalurónová preniká do všetkých vrstiev pokožky, perfektne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky. Sérum Revitalift Laser Renew zároveň intenzívne hydratuje a zjednocuje pleť. Prvé viditeľné výsledky spozorujete už po 4 týždňoch používania. Vhodné pre vekovú kategóriu od 40 do 60 rokov. Vhodné pre všetky typy pleti.

Účinky:
  • redukuje vrásky a póry

  • obnovuje podporné kožné bunky a textúru pleti

  • vyhladzuje kontúry

  • navracia pleti pružnosť a pevnosť

  • hydratuje a zjednocuje

  • navracia pleti hutnosťPro-Xylane - stimuluje obnovu kože, redukuje mimické vrásky, navracia pleti hutnosť, obnovuje podporné kožné vlákna

LHA - redukuje výskyt pórov

Pro Ceramide - hydratačné účinky

Fragmentovaná kyselina hyaluronová - preniká do všetkých vrstiev pokožky, perfektne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky

Použitie: niekoľko kvapiek séra aplikujte na čistú pleť tváre i krku. Používajte ráno a večer.
L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.