Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift Filler HA hyaluronové vyplňující sérum 16 ml?

Revitalift Filler [Ha] sérum obsahuje 10 krát vyššiu koncentráciu kyseliny haylurónovej. Vypĺňa vrásky a obnovuje plnosť pleti. Zloženie intenzívne navracia pleti hutnosť, vyhladzuje a vypína pleť. Pre zvýšenie účinnosti aplikujte pred denným krémom Revitalift Filler.

Účinky:

- Po 4 hodinách - štruktúra pleti sa zlepšuje, pleť je posilnená (+ 26%), pružnejšia (+ 13%) a pevnejšia (+ 10%). Pleť je perfektne hydratovaná.

- Po 4 týždňoch - výrazná redukcia vrások okolo očí (-20%), na čele (-11%) a nad hornou perou (-14%).

Použitie: končekmi prstov rozotrite niekoľko kvapiek po celej tvári a nechajte vstrebať. Potom naneste krém. Pre všetky typy pleti vrátane citlivej.
L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.