Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift Filler 7-Day Ampoules 7x1,3 ml?

Poskytnite svojej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť s pleťovým sérom L'Oréal Paris Revitalift Filler. Vypĺňajúci sérum v ampulkách pre vyplnenie pleti a hydratáciu počas 7 dní. Obsiahnutá vysoká koncentrácia kyseliny hyalurónovej pomáha pleť vyhladiť, intenzívne hydratovať a napomáha jej revitalizáciu a upokojenie.Po aplikácii 1 ampulky bude vaša pleť hydratovaná, po 7 ampulkách bude pleť vyzerať mladšie.Vlastnosti:
  • Vypĺňa vrásky,

  • hydratuje a vyživuje,

  • revitalizuje a upokojuje,

  • pomáha pokožku vyhladiť,

  • vhodné pre všetky typy pleti.Aktívne zložky:
  • Kyselina hyaluronová - prírodná látka, ktorá prináša prirodzené výsledky. Účinkuje v dvoch krokoch: zvláčňuje kuzu v jej hlbokých vrstvách a stimuluje väzivové bunky fibroblasty k rýchlejšej produkciu kolagénu.Použitie:Celý obsah ampulky aplikujte na čistú suchú pleť a jemne votrite. Aplikujte na tvár, krk a dekolt.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.