Hĺbková hydratácia a vrátenie lesku vlasov, o ktorých ste ešte nepočuli, sú tu – a to iba za 5 minút! Prichádza Redken Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid maska ??na vlasy, ktorá poskytuje hĺbkovú super-hydratáciu a hĺbkovú regeneráciu pre všetky typy vlasov a textúr. Za púhych 5 minút sa táto maska ??vstrebe do vlasov, aby nielen obalila, ale opravila poškodenie vlasov hlboko vo vnútri vlasov. Zanechá vlasy zdravé zdravo vyzerajúce ako kedykoľvek predtým. Rozlúčte sa so suchými, polámanými vlasmi... privítajte zdravé, lesklé vlasy!

Jedinečné vlastnosti:

  • 72 hodín super-hydratácia,
  • regenerácia a posilnenie po 1 použití,
  • 3x silnejšie a pevnejšie vlasy,
  • nezaťažujúca starostlivosť pre obnovu vlasových väzieb,
  • 14x ľahšie rozčesávanie,
  • intenzívny lesk,
  • tekutá konzistencia pre rovnomernú aplikáciu,
  • okamžité vstrebanie do jadra vlasov,
  • odstraňuje poškodenie vlasov dlhodobo a do hĺbky.

Ako použiť Redken Acidic Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask 250 ml?

Zaraďte túto masku 1x týždenne alebo podľa potreby do rituálu starostlivosti o vlasy. Aplikujte na mokré šampónom umyté vlasy od stredných dĺžok až po končeky. Nechajte pôsobiť 5 minút. Dôkladne opláchnite a pokračujte s kondicionérom Acidic Bonding Concentrate. V prípade kontaktu s očami ich okamžite vypláchnite.

Zloženie Redken Acidic Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask 250 ml

Aqua / Water / Eau Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Dimethicone, Amodimethicone, Izopropyl Alcohol, Sodium Citrate, Glycerín, Citric Acid, C15-19 Alkane Dicetyldimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Phenox Trideceth-6 , Dilauryl Thiodipropionate, Cetrimonium Chloride, Linalool, Citronellol, Trisodium EDTA

Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.