Prečo práve Redken Acidic Moisture Concentrate 500 ml?
Dodajte svojim vlasom silu a intenzívnu regeneráciu s luxusnou starostlivosťou Redken Acidic Moisture Concentrate, ktorá je špeciálne navrhnutá na obnovu a posilnenie často namáhaných, poškodených a oslabených vlasov.

Hydratačný koncentrát Redken Acidic Moisture Concentrate na profesionálne použitie viditeľne zlepšuje úroveň vlhkosti vlasov, obnovuje poškodené vlasové vlákno a zanecháva vlasy obnovené a hladké už po jednej aplikácii.

Koncentrát Redken Acidic Moisture Concentrate je súčasťou výkonného systému Acidic Bonding Concentrate System, ktorý dodáva vlasom intenzívnu hydratáciu a regeneráciu, spevňuje oslabené vlasy a chráni ich pred poškodením. Zároveň posilňuje oslabené väzby vo vnútri vlasov, zlepšuje ich štruktúru a pevnosť, zaceľuje rozstrapkané končeky a znižuje lámavosť vlasov až o 56%.

Pri pravidelnom používaní produktov radu Redken Acidic Bonding Concentrate získajú vaše vlasy dlhodobú ochranu proti poškodeniu vlasov, maximálne hladký a žiarivý vzhľad s pôsobivo zdravým dojmom. Vhodné pre všetky typy vlasov vrátane farbených alebo zosvetlených.

Acidic Bonding Concentrate System: Jeden z najkoncentrovanejších komplexov značky Redken, ktorý posilňuje štruktúru poškodeného a často namáhaného vlasového vlákna, dodáva vlasom hĺbkovú regeneráciu a ochranu. Vlasy zanecháva plné sily, zvyšuje ich pružnosť, pevnosť a dodáva zdravo vyzerajúci vzhľad.

10% Glycerín: Dodáva vlasom vlhkosť a zanecháva ich hydratované, vyživené a hebké.

Salónny hydratačný koncentrát Redken Acidic Moisture Concentrate je určený iba na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Jedinečné vlastnosti:
 • Poskytuje vlasom intenzívnu regeneráciu a výživu,
 • obnovuje optimálnu úroveň vlhkosti vlasov,
 • viditeľne redukuje poškodenie vlasovej kutikuly,
 • zvyšuje pevnosť a pružnosť,
 • znižuje lámavosť a rozstrapkané končeky vlasov,
 • chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním,
 • pomáha vlasy udržať silné a zdravé,
 • vhodný pre poškodené a oslabené vlasy,
 • určené iba na profesionálne použitie.
Odporúčame
Ako použiť Redken Acidic Moisture Concentrate 500 ml?
Profesionálny koncentrát Redken Acidic Moisture Concentrate aplikujte na vlasy na mokré, šampónom umyté vlasy. Tento koncentrát použite samostatne alebo ho použite v zmesi s proteínovým koncentrátom Redken Acidic Protein Amino Concentrate a celý proces zakončite ošetrením vlasov so starostlivosťou Redken Acidic pH Sealer.

Ako postupovať pri aplikácii:

 • Najskôr vykonajte diagnózu vlasov, či váš klient potrebuje doplniť proteín alebo vlhkosť.
 • Acidic Moisture: Koncentrát vhodný pre suché vlasy, ktoré potrebujú doplniť vlhkosť.
 • Acidic Protein: Koncentrát vhodný pre poškodené vlasy, ktoré potrebujú silu.
 • Koncentrát aplikujte na šampónom umyté a uterákom vysušené vlasy po celej ich dĺžke. Množstvo upravte v závislosti od dĺžky a hustoty vlasov.
 • Ak koncentrát Acidic Moisture Concentrate aplikujete samostatne naneste na vlasy až 15 ml (1 dávka = 5 ml)
 • Pokiaľ tento koncentrát kombinujete s proteínovým koncentrátom Acidic Protein Amino Concentrate celkové množstvo zmesi by nemalo prehásnuť 15 ml.
 • Nechajte pôsobiť 5 minút. Neoplachujte a následne použite starostlivosť Redken Acidic pH Sealer.
 • V prípade zasiahnutia očí ich okamžite vypláchnite vodou.
 • Len na profesionálne použitie.
PRO TIP:
Pre maximálny účinok používajte pri umývaní vlasov kompletný rad produktov Acidic Bonding Concentrate.

Výsledky testov preukazujú, že používanie uceleného radu Acidic Bonding Concentrate viditeľne znižuje rozstrapkanosť končekov až o 82 % a vlasy sa stávajú až 11× hladšie.
Zloženie Redken Acidic Moisture Concentrate 500 ml
Aqua (Water, Eau) – Glycerin – Cetearyl Alcohol – Behentrimonium Chloride – Amodimethicone – Cetyl Esters – Isopropyl Alcohl – Sodium PCA – Phenoxyethanol – Parfum (Fragrance) – Trideceth-6 – Chlorhexidine Digluconate – Benzyl Alcohol – Linalool – Cetrimonium Chloride – Hexyl Cinnamal – Sodium Hyaluronate
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.