Rozmaznávajte svoje vlasy prostredníctvom intenzívnej starostlivosti Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Pre-Treatment. Použite tento produkt, ako prvý krok pred použitím šampónu Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, ktorá poskytuje obnovu sily pri prvom použití. Vďaka tejto oplachujúcej starostlivosti s najvyšším obsahom kyseliny citrónovej budú vlasy 14x hladšie ao 63% menej lámavejšie.

Starostlivosť je vhodná pre všetky typy vlasov.

Pri pravidelnom používaní produktov radu Acidic Bonding Concentrate budú vaše vlasy dlhodobo chránené proti poškodeniu, budú pôsobiť zdravo a získajú maximálne hladký a žiarivý vzhľad. Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť a nechajte ich zažiariť vďaka produktom z radu Acidic Bonding Concentrate, od svetoznámej značky Redken.

Jedinečné vlastnosti:

  • 14x hladšie vlasy,
  • 2x silnejšie vlasy,
  • o 90% upravenejšie vlasy,
  • pevnejšie vlasy po jednom použití,
  • napravuje poškodené, lámavé vlasy,
  • posilňuje vlasy,
  • zloženie kyselín vyrovnávajúce pH,
  • vysoký obsah kyseliny citrónovej.

Ako použiť Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Pre-Treatment 150 ml?

Acidic Bonding Concentrate Intensive Pre-Treatment aplikujte na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Opláchnite a následne umyte vlasy šampónom Acidic Bondig Concentrate a ošetrite kondicionérom z rovnakého radu.

Zloženie Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Pre-Treatment 150 ml_

Aqua / Water / Eau - Cetearyl Alcohol - Glycerin - Behentrimonium Chloride - Stearyl Alcohol - Citric Acid - Cetyl Esters - Sodium Citrate - Isopropyl Alcohol - Parfum / Fragrance - Phenoxyethanol - Polyquaternium-10 - Polysorbate 20 - Hydroxypropyl Guar - Limonene - Linalool

Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.